Nástroje pro (ne)grafiky

Publikováno: 17.10. 2022Žijeme ve světě kde lidé preferují obrázky nad psaným textem, video nad článkem a smajlíci jsou považováni za nový univerzální jazyk. Marketéři se shodují na tom, že produkovat kvalitní vizuální obsah je v dnešní době klíčové pro získávání nových leeds.

Pokud nejste specialisté na design, může pro Vás být vizuální prezentace velkou výzvou, my ale víme, jak se s designem poprat jako profík, i když jste o InDesign nikdy neslyšeli.

Visme

Visme je skvělý nástroj pro vytváření infografik, které jsou marketéry používány už roky. Jsou zkrátka tím nejlepším způsobem, jak prezentovat statistiky či větší množství dat. Zatímco infografiky je velice snadné číst, vyrobit je je mnohem náročnější. Od toho je tady právě Visme = jednoduchá intuitivní webová aplikace nabízí šablony, ale možnost vyrobit si vlastní s předpřipravenými textovými poli, grafy, statistickými bloky, grafickými prvky a celým drag-and-drop editorem.

Filtertune

Fotografie a video obsah na sítích může být trochu oříšek. Aby totiž fotka či video seděly k brandingu společnosti, musí se barevně upravit. Jednoduché a uložitelné filtry můžete tvořit a sdílet v aplikaci Fitertune, která nabízí úpravu videí i fotek. Můžete vytvářet a ukládat vlastní filtry a zároveň využít filtrů jiných uživatelů v galerii aplikace.

Elementor

Webovky či landing pages hrají klíčovou roli v on-line marketingu, ale stačí jediná chybička a můžete přijít o svůj lead. Uživatelé stránky kvůli špatnému designu opouštějí v až 90 % případů. Stránky zkrátka musí dávat smysl od hierarchie po barevnost, ale pokud nejste odborníkem, může být velice náročné tyto znalosti a dovednosti ovládnout. Přidejte se k Elementor Academy. Elementor je jednoduchý on-line program pro tvorbu webovek s galerií profesionálně vytvořených šablon, ale i edukačními programy pro lidi, kterým webový design dělá problémy. Díky Elementoru budete schopni vytvořit profesionální webový design i bez odborných dovedností.

Blush

Využijete ve svém marketingu ilustrace, ale nejste žádný umělec? Od toho je tu Blush = on-line galerie s více než 10 000 ilustracemi rozdělenými do kategorií podle stylu a vytvořenými umělci z celého světa. Můžete si vybrat ze stylu, který se hodí k vašemu brandu a jednotlivé prvky ilustrace pak dále upravovat.

Vytvořme spolu skvělý projekt

Kontaktujte nás