Pokud máte moderní, nový web s krásným designem, ještě není vymalováno.

Automaticky na něj totiž nezačnou chodit lidé a požadovat vaše zboží nebo služby.

Proč? Nejdříve se o něm musí dozvědět.

Pokud nevíte, kde začít, nebo co vylepšit, aby se váš web dostal k lidem, pro které byl vytvořen, ozvěte se nám. Zabýváme se online marketingem na většině myslitelných frontách. Namícháme vám online strategii na míru a o váš web budeme pečovat jako o vlastní.

A jak se na internetu nejlépe zviditelníte?

SEO

Optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobá práce, která nese své ovoce. Analýzou webu zjistíme, jak na tom jste, a co je potřeba vylepšit, abyste na svou webovou stránku nebo e-shop dostali svou cílovou skupinu. SEO je tvořeno z jednotlivých dílků, na kterých se vyplatí dát si pro efektivní online marketing záležet.

Internetovou reklamou

Když už vaši potencionální klienti vědí, co chtějí, musíte jim říct, že to u vás najdou. Dobře zacílenou reklamou ve vyhledávání nebo na sociálních sítích přivedete na své stránky návštěvníky, kterým máte co nabídnout. O to větší je šance, že se z nich stane váš zákazník.

Pomocí sociálních sítí

O síle sociálních médií už v dnešní době není pochyb. Lidé se na nich chtějí bavit, diskutovat, najít tam odpovědi… Pokud máte svou facebookovou stránku, kam vkládáte stejný obsah jako na web, asi to nebude to pravé ořechové. Naštěstí jsou i jiné, zábavné cesty.

Co udělat, aby se k vám zákazníci vraceli?

REMARKETING

Pomocí remarketingu zacílíte na lidi, kteří už na vašich webových stránkách byli, ale z nějakého důvodu odešli. Takto se jim můžete připomenout a říct: “Hele, my jsme pořád tady, vrať se. Máme, co chceš, a rádi ti pomůžeme”. Jedna ze skvělých tajných zbraní online marketingu.

EMAILING

Newslettery mají mnohem větší potenciál než být jen otravným spamem v elektronické poště. Pomocí nich můžete s lidmi udržet komunikaci. Nabídněte jim informace o produktech a službách, které je zajímají, dárek, nebo je pozvěte na akci.

Co nabízíme:

kontrolu webu

Kontrola technické stránky zajistí, aby nic nebránilo vaší prezentaci ukazovat se ve výsledcích hledání.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače vylepší dohledatelnost vašeho webu v spletité síti stránek na internetu.

internetovou reklamu

Pomůžeme vám zacílit na lidi, kteří hledají výrobky a služby, které nabízíte.

správu sociálních sítí

Sociální sítě fungují i jako firemní katalog a jsme na nich téměř 24/7, je tam i vaše firma?

emailing

Pečujte o své zákazníky i poté, co u vás již nakoupili.

analýzy

Řekneme vám, odkud jsou vaši návštěvníci, kde vás našli, které stránky je nebaví a mnohem víc.

copywriting

Čtivé a užitečné texty s těmi správnými klíčovými slovy si vaši návštěvníci užijí.

osobní přístup

Každý z vás je pro nás individuální osobností, která má své potřeby, což je ve světě online marketingu potřeba vnímat více než jinde.

nadšení

Díky našemu pracovnímu nadšení dokážeme přijít s originálními nápady a připravit pro váš online marketing skvělou strategii i obsah.

Vytvořme spolu skvělý projekt

Kontaktujte nás